bilgi@shefoon.com

Evin Keyfini Çıkarma Yolları
Buradasınız: Anasayfa / Blog
1 Nisan 2020, Çarşamba
Evin Keyfini Çıkarma Yolları
Evde oturmaktan, evin tadını çıkarmaktan aldığınız tadı başka bir şeyden almıyor musunuz? Evinizden uzak kalınca koşa koşa dönmek mi istiyorsunuz? Evin tadını çıkarmak için erkenden uyanıp, evde keyif yaptığınız zamanlar mı oluyor? O zaman doğru yerdesiniz! Evin keyfini çıkarmak konusunda yeni yeni yollar aradık, bulduklarımızı sizinle paylaşmak için de kolları sıvadık.
Evin Keyfini Çıkarma Yolları

Evin En Güzel Yeri
Herkesin, evinde en sevdiği köşesi vardır. Bu salonda bir koltuk da olabilir, yatak odasında bir köşe de, mutfakta rahat bir masa ve sandalye de… İşte o köşe, en değerli köşe. Evinizde böyle sahiplendiğiniz bir köşe yoksa, öncelikle onu oluşturmakla işe başlayın. Evin tadını çıkarma köşenizde, konfor, güzellik ve sıcaklık olsun.

 


Ev İçin El Emeğim
Evinizi daha çok sevmeniz ve sahiplenmeniz için ona kendinizden şeyler katın. Bir resim kursuna gidip duvara küçük panolar yapabilirsiniz. El emeği her zaman mutluluk verir.
Mutfağınızda sık sık yemek pişirin, lezzet anları yaratın. Evi, yuva yapan detaylardan birisi de mutfaktan gelen ve dostlarla paylaşılan yiyeceklerin kokularıdır.

 

 

Var Olun
Evin tadını çıkarmak için, evde var olun. Sesiniz duvarlara, dokunuşunuz eşyalara ulaşsın. Evde müzik açın, şarkıya eşlik edin, dans edin. En özgür olduğunuz yeri kendiniz oluşturun ve evde tüm varlığınız yer alın.
Evde spor yapın, yoga yapın ve teması hissedin. Evi tüm duyularınızla algılamak, evin tadını çıkarmanın en güzel yoludur.
Evde dans ederken ve spor yaparken çok raha olmanız için Penti’nin aktif yaşam kolekisyonunu buradan görebilirsiniz.

 

 

Sarın, Sarılın, Uyuyun, Uyanın
Evde olmanın güzel yanlarını sık sık yaşayın. Acelesiz, telaşsız, yetişme derdi olmayan, ferah günler yaşamaya bakın. Alarmsız sabahlar, uzun kahvaltılar, keyifli yemekler, TV karşısında zamanı düşünmeden vakit geçirmeler hayata tat katan güzel şeyler. Sıcacık pijamalarla alarmsız uyanmayı kim istemez.
O sıcacık pijamalar da bakın burada: penti.com

 Kış Lezzetlerine Merhaba
Kışın en güzel yanlarında birisi de sıcak ve lezzetli içeceklerle dolu olması. Salep, çay, kahve, aromalı sıcak içecekler… Sevdiklerinizle birlikte sıcak lezzetlere kapı açın. Eve sevdiklerinizi davet edin ve evin keyfini daha da artırın.

Etiketler
shefoon moda
shefoon kış
shefoon evde moda
evde moda shefoon
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın