bilgi@shefoon.com

Eğlenceli Mickey Mouse Koleksiyonu
Buradasınız: Anasayfa / Blog
1 Nisan 2020, Çarşamba
Eğlenceli Mickey Mouse Koleksiyonu
Mickey Mouse yaşlandıkça daha eğlenceli bir karakter oluyor. Mickey Mouse’ın 90 yaşına girmesini, bütün dünya ile birlikte kutluyoruz. Penti’nin Gamze Saraçoğlu ile birlikte tasarladığı ve sınırlı koleksiyon olarak PentixMickey Mouse Koleksiyonu hem penti.com hem de mağazalarımızda. Gelin Mickey Mouse’un yeni yaşı için koleksiyonumuzda neler var, birlikte bakalım. Penti’nin Mickey Mouse Koleksiyonu hem çok heyecan verici hem de çok eğlenceli.
Eğlenceli Mickey Mouse Koleksiyonu

ÖNEMLİ HATIRLATMA : ÜRÜN STOKLARI MAĞAZALARA GÖRE DEĞİŞİKLİK GÖSTEREBİLİR...

 

Mickey Mouse’un Harika Dünyası Penti’de!

Mickey Mouse ve Pijamaların Büyülü Dünyası
Penti’nin Mickey Mouse koleksiyonundaki en güzel tasarımlarından birisi kesinlikle pijamalar. Hem çizgili pijamaları hem de Mickey Mouse’ı seviyorsanız, doğru yerdesiniz. Şortlu takım mı, uzun kollu pijamalar mı yoksa gömlek modeli kesim gecelikler mi daha çok hoşunuza gider? Seçmek gerçekten çok zor… Ama koleksiyondaki güzel parçalar tükenmeden hemen sepete atmak lazım.

 

Mickey Mouse da Penti de Hep Sizinle
Mickey Mouse’ın 90. yaşı için tasarlananlar sadece pijama değil… Tişörtler ve sweatshirt’ler de penti.com ve mağazalarda. Yumuşacık tişört ve sweatshirtler muhteşem tasarımları ile size sık sık eşlik edecekler.
Mickey Mouse’ın yıldızlarını taşıyan taytlar ve sporcu sütyenleri de eğlenceli ve sportif bir hafta sonu için sizinle.

 

 

Mickey Mouse Sevgisi İçimizde
Penti’nin Mickey Mouse koleksiyonunda, Mickey Mouse rüzgarından nasibini almış bralet, sütyen ve külotlar da eşsiz tasarımları ile sizi bekliyorlar. Mickey Mouse sevgisi hep içinde olsun. İç giyimde eğlenceli ve çekici seçimler yapanlar için harika!

 

Herkese Göre Bir Mickey Mouse Var!
Mickey Mouse sadece yetişkinler için değil, çocuklar için de çok güzel pijama takımları ile hayatımızda bu yıl. Küçüklere güzel bir yılbaşı hediyesi olarak seçin ve yüzlerindeki mutluluğa eşlik edin.

Sevdiklerinize Mickey Mouse…

Yeni yıl yaklaşırken, hediyeler konusunda aklınızdaki soruları cevaplaması için Mickey Mouse imdadınıza yetişir. Mickey Mouse Koleksiyonu’ndaki sınırlı sayıda satışa sunulan tasarımlardan birisini sevdiklerinize hediye etmeye ne dersiniz? Tatlı bir pijama takımı ya da eğlenceli bir tişört… Ne dersiniz?


Penti’nin sınırlı sayıda sunulan Mickey Mouse Koleksiyon’unda birbirinden renkli ve güzel tasarımlar mevcut. Mağazalarımızda yakından gördüğünüzde vurulacağınıza eminiz.

Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın