bilgi@shefoon.com

Takı Ve Aksesuar Fuarları
Buradasınız: Anasayfa / Blog
1 Nisan 2020, Çarşamba
Takı ve Aksesuar Fuarları
Takı fuarı mücevher ve kuyumculuk sektöründeki gelişmeleri henüz yakından görme ve gözleme fırsatı sunar. Fuarlar şirketlerinizi, markalarınızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi henüz geniş kitlelere duyurmanıza ve işinizi büyütmeniz için sizlere devasa tek olanak sunar. Bu gaye ile ülkemizde her sene yüzlerce değişik alanlarda fuarlar düzenlenmektedir ve bu tertip eden fuarın fazlası İstanbul’da gerçekleşmektedir. 
Takı ve Aksesuar Fuarları
Ama aşağı yukarı Türkiye’deki çoğu ilde de fuarı yapılmaktır. Antalya’da uygulanan gümüş takı fuarı, Diyarbakır’da yapılan altın fuarı, İzmir’deki mücevher fuarı bunlardan bazılarıdır ve epey ses getirmiş olan fuarlardır.
Takı fuarı nedir? Takıda sarfedilen malzemeler nelerdir? 2019 Takı fuarları ne vakit başlıyor? Takı fuarları hangi şehirlerde yapılmaktadır? Takı fuarlarının sunmuş olduğu fırsatlar nelerdir? Takı fuarlarının ülkemize sağladığı faydalar nelerdir? Bu yazımızda bütün bu soruların yanıtını bulacağınızdan güvenilir olabilirsiniz.
2019 seneninde merakla beklenilen İstanbul Jewelry Show için geri sayım başladı. 2019 seneyin ilk takı fuarı 21-24 Mart tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleştirilecektir. 48.’si tertip edecek olan İstanbul Jewelry Show mücevher ve saat endüstrisinin önde gelenlerini tek araya getiriyor. Dünya genelinde devasa alaka gören bu fuarda ehemmiyetli alıcılarla tanışma olanağı ve işbirliği olanağı sağlıyor. Takı ve saat pazarında yeni ürünleri ve son olarak tasarımları birlikte görebileceğiniz harika tek randevu noktasıdır. Altın takı, pırlantalı mücevher, kıymetli taş, inci, montür, gümüş, saat, camekan dekorasyon, makine, ekipman sektöründen 1.250’nin üstünde firma ve marka ile tanışma fırsatı sunar. Rusya, Orta Doğu, Avrupa Birliği, Kuzey Afrika ve Doğu Avrupa’daki alıcıları amaç alan kalifiye ürünlerle en doğru ticaret merkezi vazifiyeti görüp, değişik maliyet ve kategoride ürünleri birlikte bulabileceğiniz en en uygun etkinliklerden biridir.
Türkiye, kendisine özgü tasarımlarıyla son günlerde isminden sıkça soz ettirmeye devam ediyor. En kalifiye tasarımlar mücevherlere alaka duyanların ve alıcıların beğenilerine sunuluyor.
Etiketler
shefoon moda
shefoon takı
shefoon mücevherler
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın