bilgi@shefoon.com

Blog
Buradasınız: Anasayfa / Blog
Blog
Bizden son haberlere ve duyurulara ulaşmak için aşağıdaki listelere gözatabilirsiniz
Takı ve Aksesuar Fuarları
Takı fuarı mücevher ve kuyumculuk sektöründeki gelişmeleri henüz yakından görme ve gözleme fırsatı sunar. Fuarlar şirketlerinizi, markalarınızı, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi henüz geniş kitlelere duyurmanıza ve işinizi büyütmeniz için sizlere devasa tek olanak sunar. Bu gaye ile ülkemizde her sene yüzlerce değişik alanlarda fuarlar düzenlenmektedir ve bu tertip eden fuarın fazlası İstanbul’da gerçekleşmektedir. 
Eğlenceli Mickey Mouse Koleksiyonu
Mickey Mouse yaşlandıkça daha eğlenceli bir karakter oluyor. Mickey Mouse’ın 90 yaşına girmesini, bütün dünya ile birlikte kutluyoruz. Penti’nin Gamze Saraçoğlu ile birlikte tasarladığı ve sınırlı koleksiyon olarak PentixMickey Mouse Koleksiyonu hem penti.com hem de mağazalarımızda. Gelin Mickey Mouse’un yeni yaşı için koleksiyonumuzda neler var, birlikte bakalım. Penti’nin Mickey Mouse Koleksiyonu hem çok heyecan verici hem de çok eğlenceli.
Evin Keyfini Çıkarma Yolları
Evde oturmaktan, evin tadını çıkarmaktan aldığınız tadı başka bir şeyden almıyor musunuz? Evinizden uzak kalınca koşa koşa dönmek mi istiyorsunuz? Evin tadını çıkarmak için erkenden uyanıp, evde keyif yaptığınız zamanlar mı oluyor? O zaman doğru yerdesiniz! Evin keyfini çıkarmak konusunda yeni yeni yollar aradık, bulduklarımızı sizinle paylaşmak için de kolları sıvadık.
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın